Kontakt

Wybierz salon

Margo

ul. Kartuska 381

80-125 Gdańsk

Margo

ul. Morska 511

81-002 Gdynia

Margo

ul. Grunwaldzka 250

80-314 Gdańsk

Margo

ul. Kartuska 381

80-125 Gdańsk

Usługi
Salon, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 8.00 - 17.30
Sob: 9.00 - 14.00

Margo

ul. Morska 511

81-002 Gdynia

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 10.00 - 18.00
Sob: 10.00 - 14.00

Margo

ul. Grunwaldzka 250

80-314 Gdańsk

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 9.00 - 19.00
Sob: 9.00 - 14.00

 

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Hyundai w Trójmieście. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu z nami jedziesz pewniej!

 

Mamy 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Od 25 lat jesteśmy związani z marką Hyundai. Nasze salony sprzedaży w Gdańsku i w Gdyni oferują pełną gamę samochodów tej marki, a wyszkoleni i kompetentni pracownicy służą Państwu pomocą. Oferujemy także usługi serwisowe. Jako jedyni w Trójmieście posiadamy autoryzację firmy Hyundai na dokonywane naprawy. Ofertę sprzedażową poszerzamy o usługi ubezpieczeniowe w największych firmach ubezpieczeniowych na rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów otworzyliśmy dział flotowy.

 


 

 

 

 

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Hyundai w Trójmieście. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu z nami jedziesz pewniej!

 

Mamy 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Od 25 lat jesteśmy związani z marką Hyundai. Nasze salony sprzedaży w Gdańsku i w Gdyni oferują pełną gamę samochodów tej marki, a wyszkoleni i kompetentni pracownicy służą Państwu pomocą. Oferujemy także usługi serwisowe. Jako jedyni w Trójmieście posiadamy autoryzację firmy Hyundai na dokonywane naprawy. Ofertę sprzedażową poszerzamy o usługi ubezpieczeniowe w największych firmach ubezpieczeniowych na rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów otworzyliśmy dział flotowy.

 


 

 

 

 

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Hyundai w Trójmieście. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu z nami jedziesz pewniej!

 

Mamy 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Od 25 lat jesteśmy związani z marką Hyundai. Nasze salony sprzedaży w Gdańsku i w Gdyni oferują pełną gamę samochodów tej marki, a wyszkoleni i kompetentni pracownicy służą Państwu pomocą. Oferujemy także usługi serwisowe. Jako jedyni w Trójmieście posiadamy autoryzację firmy Hyundai na dokonywane naprawy. Ofertę sprzedażową poszerzamy o usługi ubezpieczeniowe w największych firmach ubezpieczeniowych na rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów otworzyliśmy dział flotowy.

 


 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Michał Skonka
Michał Skonka

Kierownik sprzedaży

e-mail: m.skonka@margo.pl

Jakub Krutul
Jakub Krutul

Kierownik Salonu Sprzedaży

tel. 519 541 598
e-mail: j.krutul@margo.pl

Piotr Grzesiak
Piotr Grzesiak

Doradca handlowy

tel. 519 541 596
e-mail: p.grzesiak@margo.pl

Marcin Stefanów
Marcin Stefanów

Doradca handlowy

tel. 514 430 454
e-mail: m.stefanow@margo.pl

Heo Shkradziuk
Heo Shkradziuk

Doradca handlowy

tel. 693 500 112
e-mail: h.shkradziuk@margo.pl

Łukasz Kawski
Łukasz Kawski

Asystent działu handlowego

tel. 667 644 112
e-mail: l.kawski@margo.pl

Ubezpieczenia

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Aleksandra Dzierżyńska
Aleksandra Dzierżyńska

Doradca d/s ubezpieczeń

tel. 506 108 263
e-mail: a.dzierzynska@margo.pl

Administracja

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Małgorzata Tokarska
Małgorzata Tokarska

Specjalista d/s administracji

tel. 502 749 880
e-mail: administracja@margo.pl

Serwis

 

Pn - Pt: 8:00 - 19:00

Sb: 9:00 - 14:00

 

Marcin Grochowski
Marcin Grochowski

Kierownik serwisu

tel. 505 231 994
e-mail: m.gorchowski@margo.pl

Piotr Wójcicki
Piotr Wójcicki

Doradca d/s serwisu

tel. 506 364 207
e-mail: p.wojcicki@margo.pl

Artur Żurawski
Artur Żurawski

Doradca d/s serwisu

tel. 514 430 453
e-mail: a.zurawski@margo.pl

Szymon Stawicki
Szymon Stawicki

Doradca d/s serwisu

tel. 515 033 999
e-mail: s.stawicki@margo.pl

Arkadiusz Styn
Arkadiusz Styn

Doradca d/s serwisu

tel. 514 430 446
e-mail: a.styn@margo.pl

Części zamienne

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Karol Krzystyniak
Karol Krzystyniak

Kierownik działu części zamiennych i akcesoriów

tel. 506 364 169
e-mail: czesci@margo.pl

Naprawy blacharsko-lakiernicze

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Arkadiusz Miąsko
Arkadiusz Miąsko

Lider zespołu d/s likwidacji szkód

tel. 514 430 465
e-mail: szkody@margo.pl

Sylwia Łotocka
Sylwia Łotocka

Specjalista d/s likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. 511 166 860
e-mail: s.łotocka@margo.pl

Krzysztof Piaścik
Krzysztof Piaścik

Specjalista d/s likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. 503 040 404
e-mail: k.piascik@margo.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży

 

Pn - Pt: 9:00 - 18:00

 

Michał Skonka
Michał Skonka

Kierownik sprzedaży

e-mail: m.skonka@margo.pl

Tomasz Wlaźliński
Tomasz Wlaźliński

Lider zespołu sprzedaży

tel. 667 444 112
e-mail: t.wlazlinski@margo.pl

Patryk Jahn
Patryk Jahn

Doradca handlowy

tel. 665 031 041
e-mail: p.jahn@margo.pl

Ubezpieczenia

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Aleksandra Chylmańska
Aleksandra Chylmańska

Doradca d/s ubezpieczeń

tel. 502 314 158
e-mail: a.chylmanska@margo.pl

Serwis

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Sb: 9:00 - 14:00

 

Sebastian Zakrzewski
Sebastian Zakrzewski

Kierownik serwisu

tel. 506 364 271
e-mail: s.zakrzewski@margo.pl

Roman Lik
Roman Lik

Doradca d/s serwisu

tel. 509 873 668
e-mail: r.lik@margo.pl

Mateusz Rynko
Mateusz Rynko

Doradca d/s serwisu

tel. 511 166 874
e-mail: m.rynko@margo.pl

Naprawy blacharsko-lakiernicze

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Jacek Duda
Jacek Duda

Specjalista d/s likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. 572 572 020
e-mail: j.duda@margo.pl

Części zamienne

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Jacek Duda
Jacek Duda

Specjalista działu części zamiennych i akcesoriów

tel. 572 572 020
e-mail: j.duda@margo.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży

 

Pn - Pt: 9:00 - 19:00

Sb: 9:00 - 14:00

 

Michał Skonka
Michał Skonka

Kierownik sprzedaży

e-mail: m.skonka@margo.pl

Krzysztof Bogdański
Krzysztof Bogdański

Lider zespołu sprzedaży

tel. 502 749 332
e-mail: k.bogdanski@margo.pl

Marcin Wojnarowski
Marcin Wojnarowski

Doradca handlowy

tel. 573 902 009
e-mail: m.wojnarowski@margo.pl

Mirosław Daniek
Mirosław Daniek

Doradca handlowy

tel. 507 927 357
e-mail: m.daniek@margo.pl

Mateusz Kwidziński
Mateusz Kwidziński

Doradca handlowy

tel. 669 666 112
e-mail: m.kwidzinski@margo.pl

Ubezpieczenia

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Marta Niksa
Marta Niksa

Doradca d/s ubezpieczeń

tel. 506 364 296
e-mail: m.niksa@margo.pl

Administracja

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Marta Iwanicka
Marta Iwanicka

Specjalista d/s administracji

tel. 667 979 112
e-mail: m.iwanicka@margo.pl

Marketing

 

Pn - Pt: 9:00 - 17:00

 

Bartosz Bejgier
Bartosz Bejgier

Specjalista d/s sprzedaży internetowej oraz marketingu

tel. 667 939 112
e-mail: b.bejgier@margo.pl